Úvod / Články / Ako si vybrať správny e-shop s módnymi doplnkami
Tlačiť

Ako si vybrať správny e-shop s módnymi doplnkami

Na internete nájdete nespočetne veľa virtuálnych obchodov s bižutériou, šperkmi a módnymi doplnkami rôzneho druhu a samozrejme aj rôznej kvality. Vybrať ten správny je niekedy veľmi ťažké. Mnohé z nás sa isto popálili a povedali si, že už prostredníctvom internetu nebudú kupovať vôbec. Ponúkame Vám zopár rád, ako sa vyhnúť nepríjemnostiam pri nákupe.

Ako si vybrať správny e-shop s módnymi doplnkami

Ako nájsť ten správny e-shop?

Internet zmazal takmer všetky geografické hranice. Preto v súčasnosti nie je problematické nakúpiť zo zahraničia. Treba si zvážiť niekoľko faktorov, ktoré nám pri rozhodovaní pomôžu.


ČAS: Máte ho dostatok alebo práve naopak.


Mnohé ženy (a ja „autorka“ som medzi nimi)  máme problémy s nákupom včas. Väčšinou sa zobudím na poslednú chvíľu, preto v mojom prípade je najvýhodnejšie staviť na e-shop slovenský, ktorý má všetko skladom. Nedostatok času treba vždy oznámiť aj prostredníctvom poznámky v nákupnom košíku. Ako sa hovorí, istota je guľomet.
Tie z Vás, ktoré majú čas alebo si nakupujú len tak „do zásoby“ môžu využiť aj zahraničné e-shopy. Portálov s ázijským všetkým- možným tovarom, ale aj kvalitných obchodov je neúrekom. Doba dodania sa väčšinou pohybuje od 1-4 týždňov.


HODNOTENIA a recenzie


Takmer na každej stránke nájdete hodnotenia a recenzie- údajne od zákazníkov. Je to naozaj pravda? V administrácii e-shopu je možnosť pridávať obrázky, bannery ako aj články. Čiže samotný majiteľ si môže popridávať pozitívne recenzie. Pokým nie je hodnotenie realizované externou formou (Heureka, Pricemania) vôbec nemáte istotu o ich pravdivosti. Nenechajte sa oklamať! Ďalšou možnosťou je googliť a googliť. Možno natrafíte aj na recenzie od bloggerov. V našom e-shope sme vám to uľahčili. Môžete sa hneď z hlavnej stránky prepnúť na nezávislý portál s recenziami priamo od zákazníkov.
Pri nákupe zo zahraničia si dajte pozor hlavne na reálne fotografie. Skontrolujte si dôveryhodnosť e-shopu na viacerých stránkach. Aj na youtube nájdete množstvo „Haulov“.


PRIDANÁ HODNOTA


Niektoré ženy ocenia aj pridanú hodnotu, ktorú e-shop ponúka. Inšpiratívne fashion tipy, rady, fotky na postave alebo články. Súťaže pre zákazníkov ako aj potenciálnych sú dôkazom fungujúceho obchodu. Zdarma poštovné je deň, kedy sa oplatí nakúpiť skúšovbý nákup.


Máte aj vy nejakú radu? Ak hej, napíšte nám ju do komentára.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Novinky, akcie a zľavy e-mailom

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a budeme vás informovať o novinkách, akciách a ďalších zaujímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneužijeme a neposkytneme tretej strane.