Úvod / Články / Buďe ako Coco Chanel – Každý ju miloval.
Tlačiť

Buďe ako Coco Chanel – Každý ju miloval.

Tvoja bižutéria Vám ponúka inšpirácie v štýle Coco Chanel, voľte jednoduchosť a zvýrazníte prirodzenú krásu.

Buďe ako Coco Chanel – Každý ju miloval.

Inšpirujte sa kráľovnou módy. Buďte nápaditá, originálna, luxusná... presne ako ona.

Tajomstvo krásy Madamoleisse sa ukrýva v jednoduchosti. Vzoprela sa dobovým módnym trendom a rozhodla sa pre vlastnú cestu. Práve jej vďačíme za slávne „little black dress“ ,“malé čierne“ kokteilové šaty, ktoré sú dnes súčasťou šatníka takmer každej ženy na celom svete. Popularitu si získali vďaka nezabudnuteľnej Audrey Hepburn, ktorú si bez nich nevieme predstaviť.


Podľa Coco Chanel neexistujú škaredé ženy, sú len také, ktoré sa nevedia urobiť krásnymi. Snažila sa ženám ukázať, že luxus nie je otázkou peňazí a bižutérii vdýchla jemnosť a krásu.
Coco Gabrielle Chanel bola pôvodne jednoduché francúzske dievča bez postavenia, vzdelania a peňazí. Mala však neobyčajnú povahu. Kariéra módnej návrhárky bola preto dôsledkom jej samostatnosti, tvrdohlavosti a túžbe po nezávislosti. Obdivovaná zástupmi mladých šľachticov a dôstojníkov sa postupne dostala do kontaktu s vyššou spoločnosťou a získala obchodné príležitosti.

Jej prvé modely, boli vytvorené z pánskeho oblečenia. Svoju módu propagovala tým, že ju sama nosila a stala sa „prvou dámou v nohaviciach“. Neskôr začala navrhovať klobúky, bižutériu a parfumy. Coco Chanel sa stala značkou, ktorá pod názvom Chanel funguje dodnes.

Tvoja bižutéria Vám ponúka inšpirácie v štýle Coco Chanel, voľte jednoduchosť a zvýrazníte prirodzenú krásu.

Zároveň Vám ponúkame tip na inšpiratívny film: Coco Chanel (2009).

 

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Novinky, akcie a zľavy e-mailom

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a budeme vás informovať o novinkách, akciách a ďalších zaujímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneužijeme a neposkytneme tretej strane.