Úvod / Články / Jesenný vánok bižutérie
Tlačiť

Jesenný vánok bižutérie

Špeciálne jesenné kúsky bižutérie podľa oficiálnych farieb tejto jesene, ktoré vyhlásil Inštitút farieb Pantone.

Jesenný vánok bižutérie

Jesenná novinka v našom e-shope

Zrazu sa nám ochladilo, babie leto je v nedohľadne a jeseň k nám prišla zo dňa na deň. Sychravá, veterná a studenšia, ale o to krajšia a farebnejšia. Preto sme si pre Vás pripravili v našom e-shope kategóriu "Jesenný špeciál" kde nájdete kúsky bižutérie inšpirované týmto pestrofarebným obdobím. Týmto sme sa snažili uľachčiť vám prácu s hľadaním vhodných kúskov na jeseň. Náš jesenný špeciál je tiež plný trendy noviniek, o ktoré sme obohatili náš sortiment. Nájdete tú doplnky nie len pre Vás, ale aj pre vaše malé ratolesti.

Farby na jeseň 2016

Ďalej by sme vám chceli predstaviť oficiálne farby jesene pre rok 2016, ktorými sa inšpirovali aj svetoznámi módni dizajnéri. Na stránke Pantone.com si môžete pravidelne pozerať, aké farby sú v kurze.V našom jesennom špeciále sme sa nimi tiež inšpirovali a vybrali sme pre Vás z nášho sortimentu produkty v týchto farbách. Nenechajte si ich ujsť a zažiarte v tomto krásnom ročnom období aktuálnymi kúskami.

 

 

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Novinky, akcie a zľavy e-mailom

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a budeme vás informovať o novinkách, akciách a ďalších zaujímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneužijeme a neposkytneme tretej strane.