Úvod / Články / Rada ako od kamošky pre alergičky
Tlačiť

Rada ako od kamošky pre alergičky

Čo s alergiou na bižutériu?

Ak patríš do skupiny žien s touto zákernou alergiou, isto si sa počas svojho života stretla s viacerými dilemami. Dať si tie krásne náušnice aj napriek tomu, že ráno budú tvoje uši celé červené a bude trvať týždeň, kým to zmizne? A čo ten nádherný perlový náhrdelník, ktorý má však kovové zakončenie? Stoja tie vyrážky na krku za to? Ak súperíš s podobnými otázkami, máme pre teba radu.

Použi priesvitný lak na nechty

Toto je najlepšia a zároveň overená rada, ktorej sa nevyrovná snáď nič na svete. Poznáme ženy s alergiou na bižutériu, ktoré ju aplikujú už roky. Stačí vrstva priesvitného laku na nechty a tvoje ušká budú v bezpečí. Priesvitný lak je možné aplikovať aj na náramky a náhrdelníky v miestach styku s pokožkou. Ako na to? Najprv vyskúšajte svoj lak na malom kúsočku bižutérie. Ak bude všetko v poriadku, natrite, čo uznáte za vhodné a nechajte zaschnúť. Takto bude kov alebo zliatina odizolovaná a Vaša pokožka v bezpečí:)

Vyskúšali ste už?

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Novinky, akcie a zľavy e-mailom

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a budeme vás informovať o novinkách, akciách a ďalších zaujímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneužijeme a neposkytneme tretej strane.