Úvod / Informácie / Možnosti dopravy
Tlačiť

Možnosti dopravy

Informácie o spôsoboch dopravy a cenových hladinách doručenia.

Možnosti dopravy

Tovar, ktorý si objednáte z našej stránky odosielame bezpečne Slovenskou poštou na Vami uvedenú fakturačnú adresu a to formou:

 

1. Doporučený list 

Pri tejto forme dopravy je poštovné najlacnejšie. Príprava balíkov nám trvá zvyčajne  1-3 dni. Len čo Vám príde mail o vyexpedovaní zásielky, budete ju mať doma na druhý deň. (maximálne do dvoch pracovných dní). V prípade nezastihnutia, obdržíte oznámenie o uložení zásielky („žltý lístok“), s ktorým si zásielku môžte vyzdvihnúť na Vašej pošte.

POZOR: Ak potrebujete mať balík doma čo najskôr (bižutéria je napr. darček k narodeninám alebo inému sviatku) napíšte nám to do POZNÁMKY pri objednávaní tovaru. V prípade ak budeme vedieť, že tovar isto nedorazí v danom čase, budeme Vás ihneď informovať, aby ste mohli nájsť niečo iné.

Cena dopravy závisí od hmotnosti a to nasledovne:

     Hmotnosť [g]          0 - 50          51 - 100          101 - 500          501 - 1000          1001 - 2000   

     Cena [€]                     2,1                2,3                      2,80                        3,8                       5,2

Ak vaša objednávka presiahne hodnotu 50 Eur, dopravu budete mať  ZDARMA.

Dobierka

V prípade, ak si zvolíte platobný spôsob Dobierka, zásielka Vám bude pochopitelne odoslaná na dobierku ako doporučený list 1. triedy. Tovar Vám bude doručený priamo domov v rozmedzí 1-3 dni od vyexpedovania zásielky. To znamená, že zásielka by mala byť u Vás doma do 2 maximálne 3 pracovných dní. V prípade nezastihnutia, obdržíte Oznámenie o uložení zásielky („žltý lístok“), s ktorým si zásielku musíte vyzdvihnúť na Vašej pošte do 18 dní. Pre spôsob platby Dobierka je účtovaný expedičný poplatok 1,20 EUR. To znamená, že cena poštovného bude o 1,20 euro vyššia.

Cena dopravy závisí od hmotnosti a to nasledovne:

     Hmotnosť [g]          0 - 50          51 - 100          101 - 500          501 - 1000          1001 - 2000    

     Cena [€]                     3,3               3,50                 4,0                         5                            6,4

Upozornenie: Je dôležité aby zákaznik tovar prebral! Pri neprevzatí dobierky sa tovar vráti odosielatelovi. V takomto prípade nám vznikajú nepokryté náklady na poštovnom a balnom a zákaznik je povinný uhradiť tieto náklady na účet e-shopu www.tvojabizuteria.sk. Toto pravidlo je zakotvené v našich obchodných podmienkach.

Ak vaša objednávka presiahne hodnotu 50 Eur, dopravu budete mať  ZDARMA.

Novinky, akcie a zľavy e-mailom

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a budeme vás informovať o novinkách, akciách a ďalších zaujímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneužijeme a neposkytneme tretej strane.