Úvod / Informácie / Možnosti platby
Tlačiť

Možnosti platby

V tejto sekcii nájdete informácie o spôsoboch platby, ich výhodách, nevýhody a bezpečnosti.

Možnosti platby

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.

 

1. Platba prevodom na bankový účet

Objednávku môžete uhradiť aj prevodom na náš účet v Tatra banke. Údaje k platbe Vám budú zaslané v emaili potvrdzujúcom prijatie objednávky. Ako variabilný symbol uvádzajte číslo faktúry. Faktúra Vám bude zaslaná ako PDF príloha na Vašu e-mail adresu. Ihneď po prijatí úhrady Vám bude objednávka expedovaná.

Výhody: Bezpečnosť transakcie - bezpečnosť je garantovaná Vašou bankou.

Nevýhody: Rýchlosť - najpomalší spôsob. Tovar Vám bude expedovaný až po prijatí Vašej platby, čo môže za určitých podmienok trvať aj viac ako 2-5 pracovných dní.

Upozornenie: Je dôležité aby ste pri prevode zadali vo Vašom internet banking-u správne číslo účtu. V opačnom prípade neobdržíme platbu a tovar Vám nebude mocť byť zaslaný.


Bankové spojenie : SK63 1100 0000 0026 2029 0052

                                2620290052/1100

Variabilný symbol : Číslo faktúry

 

2. Dobierka

Klient zaplatí za tovar a poštovné až pri prevzatí na pošte. Tovar na dobierku odosielame najneskôr do 2 pracovných dníod záväzného objednania. Zásielka Vám bude doručený priamo domov, preto je vhodné mať pripravenú hotovosť. V prípade nezastihnutia, obdržíte Oznámenie o uložení zásielky („žltý lístok“), s ktorým si zásielku musíte vyzdvihnúť na Vašej pošte do 18 dní.

Výhody: Rýchlosť - objednávka je expedovaná ihneď po dokonceni vasej objednávky.

Nevýhody: Cena - najdrahší spôsob. Zasielanie doporučeného listu 1. triedou na dobierku je o 1,20  EUR drahšie ako doporučený list 1. triedou (štandardný spôsob dopravy).

Upozornenie: Je dôležité aby zákaznik tovar prebral! Pri neprevzatí dobierky sa tovar vráti odosielatelovi. V takomto prípad nám vznikajú nepokryté náklady na poštovnom a balnom a zákaznik je povinný uhradiť tieto náklady na účet e-shopu www.tvojabizuteria.sk. Toto pravidlo je zakotvené v našich obchodných podmienkach.

 

Novinky, akcie a zľavy e-mailom

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a budeme vás informovať o novinkách, akciách a ďalších zaujímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneužijeme a neposkytneme tretej strane.