Úvod / Informácie / Ochrana osobných údajov
Tlačiť

Ochrana osobných údajov

V tomto článku nájdete Informácie o bezpečnosti údajov.

Ochrana osobných údajov

Dôvera zákazníka je pre nás tým najdôležitejším. Preto sa snažíme o maximálnu bezpečnosť Vašich osobných údajov a Vašu absolútnu spokojnosť.

Riadime sa heslom: "To, o čo sa podelíte s Tvojou Bižutériou, zostane v Tvojej Bižutérii"

 

Akékoľvek osobné údaje, ktoré poskytnete na našej stránke www.tvojabizuteria.sk či už pri registrácii, pri vyplnení záväznej objednávky alebo pri uskutočnení platby cez CardPay sú v maximálnom bezpečí. Naša stránka www.tvojabizuteria.sk uchováva a spracúva osobné údaje podľa zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Všetky osobné údaje našich zákazníkov sa využívajú výhradne pre vnútornú potrebu stránky a neposkytujú sa tretím osobám. Všetky údaje našich zákazníkov sú zabezpečené proti akémukoľvek zneužitiu.

V niektorých prípadoch, napr. pri doprave dovaru, ktorú zabezpečuje externá firma (Pošta, Kuriér), musíme Vaše údaje poskytnúť tretej osobe - inak by nebolo možné zabezpečiť dovoz tovaru k Vám domov. Poskytnuté údaje minimalizujeme na adresu, e-mail a niekedy telefónne číslo.

Vyplnením objednávacieho formulára pri záväznej objednávke dávate súhlas s použitím, spracovaním a uložením Vašich osobných údajov do našej databázy. Tento súhlas udeľuje zákazník predávajúcemu na dobu neurčitú. Každý zákazník má právo zrušiť registráciu a tým vymazať všetky údaje z našej databázy. Súhlas so spracovaním osobných údajov môže kupujúci odvolať písomnou formou. Súhlas zanikne v lehote 1 mesiaca od doručenia odvolania súhlasu kupujúcim predávajúcemu a údaje budú vymazané.Po zrušení registrácie už nebudeme ďalej evidovať osobné údaje zákazníka.

Ak sa s nami podelíte o svoje osobné údaje, budete mať vždy možnosť dostať sa k nim. Tieto informácie môžete kedykoľvek zmeniť alebo odstrániť. Stačí iba zatelefonovať, napísať alebo poslať e-mail (info@tvojabizuteria.sk) - vyberte si jednu z možností. Registrovaní zákazníci môžu skontrolovať a upravovať svoje údaje po prihlásení sa do svojho osobného konta na našej stránke www.tvojabizuteria.sk.

 

Novinky, akcie a zľavy e-mailom

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a budeme vás informovať o novinkách, akciách a ďalších zaujímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneužijeme a neposkytneme tretej strane.